Kā radās Autoserviss 4U

2011. gada vasarā sastapāmies ar problēmu piekļūt autoservisa pakalpojumiem lai savlaicīgi remontētu savu mobilās tvaika automazgātavas mašīnu. Tādējādi nolēmām izveidot pašiem savu autoremonta bāzi ar vismaz minimālu tehnisko aprīkojumu. Tobrīd vēl neviens pat iedomāties nevarēja par ko izvērtīsies šis lēmums.

Autoserviss 4U, pirmie boksi

Noīrējām nelielu autoremonta boksu Liepājā, Bāriņu ielā 12 un iepirktām pirmos instrumentus, bet vēlāk arī pirmo lietoto pacēlāju.

Autoserviss 4U, pirmie boksi

Bet kad sāka rasties paaugstināta interese par autoremonta pakalpojumiem no paziņu un draugu puses, tika nodibināts autoremonta uzņēmums SIA Auto Pluss un darbs pie attīstības varēja sākties.

Autoserviss 4U, otrie boksi

Jau 2011. gada decembrī radās iespēja pārvākties uz vienkārši "milzīgām telpām", vismaz tobrīd tā likās. Lai gan nebija īstas pārliecības vai spēsim samaksāt par tik lielu telpu īri, elektroeneģijas patēriņu un apkuri, tika nolemts spert šo riskanto soli attīstības vārdā. Un tādas nu lūk bija mūsu "jaunās", "skaistās" telpas Liepājā, kanālmalā Promenādē.

Autoserviss 4U, tresie boksi

Visi nopelnītie līdzekļi tika ieguldīti jaunu iekārtu un instrumentu iegādē un personāla izglītībā lai sasniegtu pēc iespējas augstāku tehnisko līmeni. Apmēram pēc diviem gadiem pastāvīgo un korporatīvo klientu skaits atkal lika aizdomāties par plašākām telpām.

Autoserviss 4U, otrie boksi

Un lūk 2014. gada jūnijā sapnis par plašākām telpām piepildījās. Ievācāmies tur pat netālu Spīķeru ielā 19/23 esošajās 600m2 plašajās telpās, un protams turpinājām attīstību. Arī šobrīd visiem spēkiem turpinām virzīties jaunu zināšanu, pakalpojumu un lieliskas kvalitātes virzienā. Lasīt vairāk par mūsu pakalpojumiem. Milzīgs paldies visiem mūsu pastāvīgajiem klientiem un sadarbības partneriem par uzticēšanos un atbalstu visu šo gadu laikā. Liels paldies arī visai mūsu mehāniķu un darbinieku komandai par pacietību, uzcītību un vēlmi apgūt visu jauno. PALDIES! Turpinājums sekos... ;)

Записаться на ремонт

Наши партнеры

Aktualitātes