MŪSU KLIENTU ATSAUKSMES


Paldies par jūsu atsauksmēm, mums Jūsu viedoklis ir ļoti svarīgs! • Olga Laugale- 2018-03-12 02:45:42
  Paldies servisa darbiniekiem par ātru un profesionālu mana auto remontu!
 • Ginta Laizāne- 2017-03-22 16:08:28
  Ļoti ātra un laipna apkalpošana! Iesaku šo servisu! Ja kādreiz vēl radīsies vajadzība, esot Liepājā, noteikti došos tieši uz šo servisu! Paldies!
 • Emīls Freimanis - 2017-02-25 15:20:26
  Patīkami pārsteidza sataisot riepu par velti, par spīti lielajam darba daudzumam paņēma manu riepu un 10 min laikā varēju doties. Laba attieksme, paldies veči!
 • Aldis Treilons- 2017-01-11 16:56:46
  Iesaku tieši šo servisu. Pavisam noteikti viens no labākajiem Liepājā. Viss notiek godīgi, nevis, kā pēc pieredzes citos servisos, tiek mainītas detaļas, kuras nav nepieciešams mainīt. Ja vēlies meistars uzrāda nomainītās detaļas, kas man ļoti patika šajā servisā. Visi darbi notiek ļoti ātri un pavisam noteikti- kvalitatīvi. Šī servisa meistari spēj atrast problēmu cēloņus pat tādos gadījumos, kur citi meistari tikai noplāta rokas. Paldies Autoserviss4u mehāniķiem! Lai veicas!
 • Māris Sproga- 2016-11-15 12:17:33
  Rekomendēju. Manam Volvo XC60 bija pavisam nenozīmīga problēma, tomēr braukšana varētu ietekmēt dzesēšanas sistēmu. Steidzos uz Rīgu un laiks nebija nemaz. Sazvanīju, 10 minūšu laikā pieņēma un jautājumu atrisināja. Operatīvi un profesionāli, neprasot samaksu. Patiešām labs iespaids. Paldies!
 • Arita Jergina- 2016-10-06 12:16:13
  Paldies servisa meistariem par ātru un operatīvu darbu. Manu auto sataisīja burtiski 15 minūšu laikā.
 • Darja Prihodjko- 2016-06-17 21:09:42
  Gribu pastāstīt par savu auto un 4U autoservisu. Man mašīnai bija radusies problēma, kuru centos atrisināt pus gada garumā, šaijā laikā pabiju 5 dažādos servisos (tai skaitā arī pie oficiālā šīs markas dīlera). Katrs uzstādija savu diagnozi, un protams noteica kādas detaļas jāmaina, un tad viss būšot kārtībā. Tā pēc pirmā remonta problēma dzinējam nepazuda, kā arī pēc otrā, kā arī citos servisos. Katrs autodakteris man atdeva autiņu atpakaļ ar vārdiem, kompi pieslēdzām, kļudas novērsām, ar mašīnu viss kārtībā. Ar laiku biju jav nomainījis vairākas detaļas, biju iztērējis kaudzi naudas, bet problēma nebija atrisināta. Nezināju kad pie mūsdienu tehnoloģijām var kautko neatrast, konstultējos pie dažādām gudrām galvām, pat caur vienu sazinājos ar ražotāju, tikai katrs nākamais risinājums solijās būt dārgāks un dārgāks. Kad atbraucu uz 4U jav zināju kad vainu nevarēs vienkārsi noteikt. Pastāstīju 4U bosam kādus (dārgus) risinājumus man jāveic, kas un cik daudz jāmaina, lai dzinējs beigtu niķoties. 4U boss atbildēja kad piķi es vienmēr paspēšu iztērēt , lai atstājot autiņu, viņi pattestēšot dzinēju dažādos apstākļos (par cik dzinējs dažreiz rukā perfekti, dažreiz niķojas). OK - atstāju autiņu uz nedēļu. Pēc pāris dienām zvans - biju patīkami pārsteigts. Šis izskaidro man problēmas, tās būtību. Izrādās to nav varējši atrast, jo tā rodas pie vairāku apstakļu sakritības (pārejā laikā kompis rāda - viss ok). Un piedāvā savu risinājuma versiju. Man šis variants noteikt iepatikās, jo viņi piedāvaja nomainīt tikai divas dažādas detaļas, nevis visu komplektu kopā, kā to ieteica citi autoservisi. Intresanti kad vienu no šīm detaļām (tā sāka niķoties tikai pie karsta dzinēja) nebija ieraudzījusi nevienā citā servisā. Protams piekrtitu, arī nomainot tikai divas detaļas cipars bijas patīkams (ļoti demokrātisks - pie tā kad neuzliku nekādus ķīniešu mēslus, bet laba kantora ražojumus). Tā rezultātā man izārstēja autiņu par saprātīgu samaksu. Izrādās kad problēma nemaz nebija tik briesmīga kā to mālēja, tikai citi nezinaja, vai negribēja ar to autiņu tā čakarēties - testēt , mēģināt, pērties. Nu ko - VISA CIEŅA 4U AUTOSERVISAM, un visai viņu mehaniku komandai, vini izradījās gudraki par daudziem autoritatīviem musu pilsetas grandiem.
 • Vadims V- 2016-05-13 11:52:23
  Добрый день! Огромное спасибо вашему сервису,который с пониманием подошел к моей проблеме и решил ее в ооочень короткий срок!Ситуация была такая.Выехал из Риги в командировку и уже в пути проявились неполадки с колесом.Вечером был в Лиепае и надо было решать быстро вопрос,так как утром ехать назад,а для меня каждая минута дорога.Обратился к ребятам в сервисс!Приняли ,хотя дело уже шло к закрытию,так как рабочее время заканчивалось.Оказалось накрылись колодки.Вобщем ехать дальше нельзя было,так как накрылись бы диски и это оказалось бы печально.Ребята решили проблему и утром я смог забрать машину с новыми колодками и полностью в исправном состоянии!Радует такой подход,понимание проблемы,так как реально утром нужно было выезжать.И конечно качество и скорость сервиса!Ребята ОГРОМНОЕ ВАМ СПАСИБО!Доехал отлично!Есле бы не вы,был бы провал полный!Так что все смело обращайтесь в этот сервис!!!!Ребята отзывчивые,решают быстро проблему и качественно!!!Спасибо ВАМ!!
 • Ingus Libeks- 2016-03-30 20:04:10
  Sveiki! Vēlos paslavēt "Autoserviss 4U" komandu! Labāku attieksmi pret darbu un klientu citur būtu grūti atrast. Esmu vairākas reizes devis savu auto apkopei un remontam. Viss vienmēr lieliski paveikts! Bija man ķibele ar auto lukturiem. Vācijā lielākie servisi man remontēt atteicās un sūtīja pie oficiālā dīlera. Šeit vīri pieņēma auto remontā bez liekām runām. Cilvēki zina, ko dara! Auto tika salabots un tas man izmaksāja niecīgu daļu no summas, ko bija aprēķinājis dīleris. Tāpat tiek atrunāts arī par detaļām kādas klients vēlas. Tas nozīmē, katrs var izvēlēties, kas ir pa kabatai un ko viņš vēlas. Sarežģījumi remonta laikā arī tiek paziņoti, neko lieku bez ziņas nemaina. Cenas patīkamas un visnotaļ adekvātas. Auto var nodot remontā bez liekām raizēm par gala rezultātu. Tā turpināt un lai lietas iet no rokas! Paldies!
 • Iveta Dravniece (Jumiķe)- 2016-02-05 15:32:22
  Servisa vadītājs ir īstens saimnieks un darba cilvēks savā servisā. Saikne starp darbu pieņemšanu un darbu izpildi ir ļoti cieša. Pēc servisa apmeklējumiem ir sajūta, ka visa komanda operatīvi ir strādājusi tikai pie manas automašīnas, bet rēķins par to ir mazs. Viss tiek skaidri izskaidrots. Tādu sajūtu var radīt tikai ar kvalitatīvu un profesionālu darbu. Vēlu izturību darba rūķiem! Paldies!
 • Riccardo Costa - 2016-01-25 17:20:09
  Fast and honest! Number 1! Thank you!
 • Kristaps Brands- 2015-12-15 14:55:13
  Mana atsauksme pēc servisa apmeklējuma: Servisā strādā zinoši darbinieki ar pieredzi. Cena ir pieņemama. Jebkāda veida problēmas prot izskaidrot saprotamā valodā, arī cilvēkiem bez iepriekšējas pieredzes tpadziļinātā auto anotomijā. Kļūdas netiek pieļautas un uzņēmuma vadītājam ir svarīgi, lai klients būtu apmierināts. Man personīgi, tā ir viena no svarīgākajām īpašībām, izvēloties servisu. Galu galā... neko sliktu nevaru pateikt, brauciet un labojiet ;)


Klientu Atsauksmes

Aktualitātes